(097) 771-62... показати
Памятники изготовление под заказ
Памятники изготовление под заказ ##от компании## Гранітна майстерня "Меморія" - ##фото## 1

Памятники изготовление под заказ

У вибране
Замовити дзвінок
Задати питання
5 600
Код: 1832-01109

Оплата

Післяплата
Контактна інформація
Телефони
(097) 771-62... показати
Показати всі контакти

Опис

Як купити памятник? Цікавить ціна памятника? Не можете визначитись з кольором граніту або розмірами. Ми подбали про те, щоб Ви могли залишити замовлення на памятник в даному каталозі - тисніть "Купити" ми отримаємо зразки та найближчим часом в телефонному режимі з менеджером обговорите усі деталі. Скористайтесь функцією "Замовити зворотній дзвінок". Ми постійно оновлюємо моделі гранітних пам'ятників і працюємо щоб максимально зручно було замовити пам'ятники для кожного з Вас. Адже це основні фактори які впливають на ціну памятника при виготовленні, доставці та установці. Насправді все набагато простіше. Ми подбали про те щоб Ви могли залишити замовлення на памятник в даному каталозі. І Ви найближчим часом в телефонному режимі з менеджером обговорите усі деталі. Ми цінуємо можливості та потреби кожного клієнта, тому підбираємо варіанти щодо Вашого бюджету та термінів виконання. Довго чекаєте на відповідь? 

Виготовлення пам'ятників з граніту та базальту це основний напрямок роботи гранітної майстерні "Меморія". Тому розуміємо, що ціна на виготовлення та встановлення пам'ятників відіграє важливу роль. Фіксовану ціну на виготовлення гранітних пам'ятників не можемо вказати, тому що ціна на Памятники изготовление под заказ залежить від таких факторів: ціна стелли, ціна постаменту, ціна плити/квітника, ціна хреста, ціна фундаменту під памятник (розміри, матеріал, колір граніту, полірування, фаска), завантаження розвантаження памятника. Місце на кладовищі, де буде встановлюватись памятник теж впливає на ціну в кінцевому результаті. Всі замовлення опрацюємо індивідуально, порадимо, відкоригуємо з власного досвіду як зробити недорого. Для Вас каталог має спростити вибір памятника. Обрати можна з декількох моделей, комбінувати, коригувати і т.д. Не соромтесь телефонуйте, залишайте коментарі та відгуки.

У Костополі видобувають і обробляють величезну кількість різних видів кольорового натурального каменю. Ви можете підібрати і замовити пам'ятник за найдоступнішою ціною, він буде мати неймовірно низьку вартість. 
Наша компанія з міста Костопіль за бажанням замовника попередньо надає зразки для виготовлення, Ви зможете заздалегідь побачити камінь з якого ви хочете замовити і купити високоякісну продукцію.

Характеристики

Код товару
1832-01109
Сроки
45 дней
Материал
натуральный камень

Подібні послуги

Изготовление памятников надгробий в Рівненській області от компании Гранітна майстерня "Меморія"
7 400
Изготовление мраморных памятников в Рівненській області от компании Гранітна майстерня "Меморія"
6 200
Изготовление изделий из гранита в Рівненській області от компании Гранітна майстерня "Меморія"
10 900
Изготовление изделий из габбро в Рівненській області от компании Гранітна майстерня "Меморія"
6 400
Памятники изготовление в Рівненській області от компании Гранітна майстерня "Меморія"
7 400
Изготовление памятников в Рівненській області от компании Гранітна майстерня "Меморія"
9 800
Изготовление памятников в Рівненській області от компании Гранітна майстерня "Меморія"
10 700
Изготовление памятника в Рівненській області от компании Гранітна майстерня "Меморія"
7 400
Изготовление памятников в Рівненській області от компании Гранітна майстерня "Меморія"
5 000
Изготовления памятников в Рівненській області от компании Гранітна майстерня "Меморія"
5 600